Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

FOTO/ Momente pikante nga tre ndeshjet e Kategorisë Superiore

Sot janë luajtur tri takime të Superligës për javën e 18-të, ku kryendeshje mund të konsiderohej ajo me Skënderbeut dhe Partizanit.

Dy skuadra që kanë rivalitet, por me një Partizan në kërkim të titullit dhe korçarët që kanë humbur shumë pikë gjatë rrugës. Vllaznia mposhti Flamurtatin në Shkodër me rezultatin 2-0, ndërsa Laçi fitoi në Durrës kundër Teutës.

Në këto tre ndeshje u shënuan gjithsej 8 gola, ku nuk munguan edhe penallti, autogola, apo kartonë të kuq. Momentet më pikante të superiores i ndiqni përmes këtyre fotove.

[gallery ids="967393,967392,967391,967390,967386,967401,967400,967399,967398,967394,967395,967396,967397,967387,967388,967389,967385,967384,967383,967382,967380,967381"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore