Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pamje të jashtëzakonshme nga Napoli, qyteti italian i lidhur fort me mafien e “Camorra-s”

Një grua shtatzënë poshtë një statujë të Virgjëreshës Mari, një burrë që mban një kryq gjigant në anën e pasme të një biçikletë dhe një pensionist i "trullosur".

Këto janë vetëm disa nga personazhet e çuditshëm të kapur nga fotografi britanik Sam Gregg në Napoli.

Sam tha se publikoi këto pamje të jashtëzakonshme nga qyteti italian për të zbutur disi reputacionin negativ që ka ky vend për varfërinë, krimin dhe dhunën e bandave.

Fotografitë janë bërë të gjitha në zonat qendrore të Napolit si: Forcella, Quartieri Spagnoli, Rione Sanità and Santa Lucia.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="966248,966249,966250,966251,966252,966254,966255,966256,966257,966258,966259,966260,966261,966262,966263,966264,966265,966266,966267,966268,966269,966270,966271,966272"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore