Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me të brendshme e këmbët e hapura, Klaudia Pepa “djeg” rrjetin me pozën e fundit (FOTO)

Ajo është një ndër balerinat më të njohura në vendin tonë dhe jo vetëm. Është fjala për Klaudia Pepën, e cila prej disa vitesh jeton në Itali, aty ku ka nisur edhe karrierën e saj.

Pepa është gjithashtu edhe mjaft aktive në profilin e saj në "Instagram", ku përveçse poston imazhe nga jeta profesionale, herë pas here "djeg" rrjetin me poza provokuese.

E kështu ka bërë edhe ditën e sotme, teksa ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me të brendshme të zeza. Ajo është e ulur mbi një divan, ku ka marrë një pozë të zakonshme për të, por jo për të gjithë.

Teksa mbahet në krahët e divanit, Klaudia ka vendosur që të bëjë sparkatën. Madje krahas fotos ao shkruan se sa herë shikon diçka të bukur apo të veçantë, menjëherë i vjen idea që të provojë diçka nga baleti.

E ka qenë pikërisht divani që e ka frymëzuar që të bëjë atë pozë që ka marrë mijëra pëlqime dhe shumë komente.

[gallery ids="884764,884768,884760,884763,944990,944982,966355,944984,944985,884756,884761,884766,884767,884765,795212,792121,884757,893340,893338,795216"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore