Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

McGregor shkatërroi kundërshtarin, por gruaja e tij merr gjithë vëmendjen (FOTO)

Dee Devlin ka marrë gjithë vëmendjen gjatë hyrjes në T-Mobile Arena të Las Vegasit, para ndeshjes me Conor McGregor dhe Donald Cerrone.

Partnerja e yllit irlandez kishte veshur një fustan të gjelbër të shkurtër, ndërsa ecte pas 31-vjeçarit McGregor.

Faqet rozë i kanë kushtuar vëmendje pamjet së saj, ndërsa fotografitë dhe videot janë shpërndarë në rrjetet sociale.

McGregor u rikthye në tetëkëndësh me një fitore ?shpërthyese? për vetëm 40 sekonda, që njëherësh shënonte triumfin e tij të parë brenda tri vitesh.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="965907,965905,965906,965908,965909,965910,965911,965912,965913,965914"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore