Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

7 vite më parë Çiljeta u bë nënë për herë të parë, ju prezantojmë me babanë e Fernandos

Në shkurt të vitit 2013, këngëtarja Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Fernando, i cili tashmë është 7 vjeç.

Megjithatë, gjatë këtyre viteve, këngëtarja s?e ka treguar kurrë në publik partnerin e saj me të cilin është ndarë prej kohësh.

Mirëpo, pas disa kërkimeve, ne të "Iconstyle.al" e kemi gjetur cili është ish-partneri i Çiljetës dhe babai i Fernandos dhe po jua tregojmë në foton e mëposhtme.

Fernando ka pozuar duke buzëqeshur krah babait të tij, ndërsa vëmendjen na e tërhoqi ngjashmëria e tyre e madhe.

Duket se vogëlushi ka marrë shumë tipare të të atit dhe duket si një kopje e vogël e tij.

Gjithashtu, djali tjetër në foto është vëllai nga babai i Fernandos.

Mesa duket, 7 vjeçari i ruan kontaktet me të atin dhe e takon herë pas here atë.

Rikujtojmë se pas ndarjes nga babai i Fernandos, Çiljeta ka nisur lidhjen e re me portierin e Kombëtares Shqiptare, Alban Hoxhën. /IconStyle/

[gallery ids="896621,962831,966243,896613,966241,966236,896619,896620,952739,952746,966240,966242"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore