Zbulohen fotot/ Meghan Markle në lokal me gruan e kryeministrit

Meghan Markle është në qendër të mediave pas vendimit të saj për lënë familjen mbretërore. Së fundmi ato kanë publikuar disa foto, ku shfaqet Dukesha me dy mikesha të saj në një lokal në Toronto, Kanada.

Një prej grave me të cilat ajo shoqërohet është Sophie Trudeau, gruaja e kryeministrit kanadez Justin Trudeau.

Ndërsa, vajza tjetër është Xhesika Mulroney, e cila është e martuar me djalin e një ish-kryeministri kanadez. Meghan shfaqet mjaft tërheqëse dhe provokuese në fotot e realizuara 4 vite më parë.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.