Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

S*ksi me fustan leopardi, por Rita Ora bën veprimin e turpshëm para fotografëve (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Rita Ora, është fotografuar këtë të shtunë prapa skenës së programit të njohur, "The Masked Singer.

29-vjeçarja u shfaq e veshur me një fustan leopardi të çuditshëm ngjyrë portokalli, bardh dhe zi, e dukej mjaft elegante e seksi. Flokët i mbate të lidhura dhe kishte një make-up të lehtë, ku kishte theksuar më shumë buzët.

Ajo u fotografua rrugës teksa po shkonte për në skenë, dhe bëri edhe një veprim të pakëndshëm. Duke qeshur, Rita u tregoi gishtin e mesit fotografëve.

[gallery ids="959833,960475,959839,955135,945759,934447,965695,965696,965697,965698,965699,934448,945762,934441,931086,931080,931079,921032,921031,908526"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore