Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Na ishin njëherë! Ja si dukeshin miliarderët, para se të bënin një “mal” me para (FOTO)

Bota asnjëherë nuk ka pasur aq miliarderë sa sot. Zhvillues, regjisorë, shkrimtarë, artistë, ka mbi 2,000 njerëz në listën e miliarderëve të Forbes, që vazhdimisht rritet.

Shumë nga njerëzit më të pasur në botë erdhën nga fillimet e përulura dhe u përpoqën të mbeten modestë, megjithëse është e pamundur të shmangen ndryshimet që vijnë nga paratë.

Ja se si dukeshin disa prej tyre në kohën kur nuk kishin asgjë dhe sot që kanë thuajse gjithçka, nga ana ekonomike.

[gallery ids="965793,965792,965791,965790,965786,965787,965788,965789,965785,965784,965783,965782,965781,965780,965779,965778,965774,965775,965776,965777"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore