Këngëtarja e njohur publikon videon e “zjarrtë” nga dushi, Robert Berisha ka dy fjalë: 50 euro… (FOTO)

Këngëtarja, Morena Taraku, ka zbuluar përmes postimeve në “Instagram” se është duke shijuar disa ditë pushime në Tajlandë.

Ajo ka publikuar disa video mjaft provokuese, ku nuk e ka problem që të tregojë trupin perfekt me rroba banje. Së fundmi, Morena ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë dush dhe duhet thënë se duket mjaft e “zjarrtë”.

Videoja ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe kanë vërshuar qindra komente. Në sy bie ai i këngëtarit të njohur, Robert Berisha.

“Qaj mjeshtri qe e ka montu ket tush (dush) duhet me gjet e mja dhon 50€ tip 😎 spo livrit hiq hallall puna 🤪”, ka shkruar Roberti. Deri tani Morena nuk i ka kthyer përgjigjet Robertit, të presim nëse vendos të rrijë në heshtje apo jo.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.