Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

FOTO/ Yjet që kanë harruar të plaken

Pavarësisht viteve që kalojnë, disa yje mbetën gjithmonë të bukura. Një prej tyre është Jennifer Aniston, e cila ka një rutinë të kujdesit për lëkurën që e ndihmon të duket mahnitëse.

Pyetja është se si ia kanë dalë ata që të ndalin plakjen në fillim të viteve të 2000 dhe të duken edhe sot pothuajse sikur të ishin po në atë vit.

Më poshtë do t?ju tregojmë të famshmit që duket se kanë gjetur "burimin e rinisë".

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="965472,965474,965475,965473,965471,965476,965477,965478"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore