Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Femra më s*ksi në botë “djeg” rrjetin me fotot provokuese (FOTO)

Kim Kardashian njihet si femra më seksi në botë, dhe herë pas here e tregon me fakte se ka një trup që çdo femër mund t?ia ketë zili.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa është fotografuar me një fustan të mëndafshtë të "Roberto Cavalli"-it.

39-vjeçarja duket mjaft elegante me fustanin e gjatë që i tregonte mjaft bukur gjoksin. Ndërkohë për ta kombinuar, ajo mbante një palë syze dhe një palë vëthë të mëdhenj.

Kim ka zbuluar se këto fotografi janë realizuar për dokumentarin e saj 2-orësh të quajtur: "Kim Kardashian West: The Justice Project".

[gallery ids="965134,965133,965135,943167,965703,965704,965705,962677,962672,962667,949902,934531,934530,937281,937279,934532,934529,921099,934528,912106"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore