Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Vjehrrat shkak i divorceve? E keni gabim, ja pse po ndahen çiftet (FOTO)

Nëse keni kohë që jeni martuar, e dini më mirë se kushdo tjetër se sa lehtë mund ta shkatërrojë rutina një romancë.

Mjekët kanë sugjeruar që për të mbajtur gjallë raportin në çift është e nevojshme që lidhja të ketë adrenalinë dhe sigurisht të mos mungojnë shakatë e ndryshme.

Por, sa çifte e bëjnë këtë? Sipas studimeve të bëra, vetëm pak prej tyre luftojnë për ta mbajtur gjallë marrëdhënien, ndërsa të tjerë zhyten në rutinë dhe monotoni.

Më poshtë po u tregojmë disa nga shakatë mes çifteve të guximshëm, të cilët kanë provuar sensin e humorit te njëri-tjetri.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="964759,964752,964753,964754,964755,964756,964757,964758,964760,964761,964762,964763,964764,964765,964766"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore