Lajmi i fundit/ Atentat në Vlorë, dy të plagosur me armë në një lokal (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku raportohet për dy persona të plagosur.

Mësohet se të plagosurit kane qënë në lokal dhe ndaj tyre është shtënë nga jashtë lokalit. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se një prej te plagosurve është në gjendje të rëndë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e krimit. Ende nuk dihet identiteti i të plagosurve.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.