Të shkretët/ Gratë gjigante që u bëjnë ligjin burrave (FOTO)

Gjatësia ka pak rëndësinë për ta, mjafton të jenë të lumtur. Këto çifte kanë dëshmuar se shifrat dhe çdo gjë tjetër janë thjesht detaje të pavlera, pasi jetën e bëjnë momentet.

Të qenit më i shkurtër nuk ju bën automatikisht më pak të shkëlqyeshëm. Dhe të qenit më i gjatë nuk ju bën automatikisht të virtytshëm. Edhe kështu, shumica e grave janë dakord.

Në fotot e mëposhtme do të shihni çiftet më të çuditshme, por që janë në harmoni me njëri-tjetrin.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.