Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Të shkretët/ Gratë gjigante që u bëjnë ligjin burrave (FOTO)

Gjatësia ka pak rëndësinë për ta, mjafton të jenë të lumtur. Këto çifte kanë dëshmuar se shifrat dhe çdo gjë tjetër janë thjesht detaje të pavlera, pasi jetën e bëjnë momentet.

Të qenit më i shkurtër nuk ju bën automatikisht më pak të shkëlqyeshëm. Dhe të qenit më i gjatë nuk ju bën automatikisht të virtytshëm. Edhe kështu, shumica e grave janë dakord.

Në fotot e mëposhtme do të shihni çiftet më të çuditshme, por që janë në harmoni me njëri-tjetrin.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="964941,964943,964920,964921,964922,964923,964924,964925,964928,964929,964930,964931,964919,964933,964934,964936"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore