Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Të bukura dhe të pasura/ 15 miliarderet që kanë pushtuar botën (FOTO)

Personalitetet e njohura janë përherë në qendër të vëmendjes, kudo që shfaqen. Sidomos kur është fjala për femra të reja, të bukura dhe të pasura.

Ato gjithmonë joshin interes, qoftë nëse janë aktore, këngëtare, modele apo femra të zakonshme që nuk kanë lidhje me botën e argëtimit.

Disa prej tyre ndodhen në kulmin e karrierës së tyre. Më poshtë po ju sjellim përmbledhjen e një liste me femra që kanë thuajse gjithçka, edhe bukurinë edhe pasurinë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="965019,965017,965008,965009,965010,965011,965012,965013,965014,965015,965016,965020,965021,965022,965023"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore