PD publikon Videon: Ja pse Edi Rama është përgjegjës kryesor për krimin në politikë

Gazmend Bardhi, nën cilësinë e Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike ka publikuar një video që sipas tij konfirmon pse Rama është përgjegjës kryesor për përfshirjen e krimit në politikë.

Sipas Bardhit, 5 kryebashkiakët e rinj ilegjitimë, trafikantë droge, hajdutë, falsifikatorë, dhunues apo vrasës janë vetëm maja e ajsbergut të lidhjeve të Edi Ramës me botën e errët të krimit, tek e cila bazoi karrierën politike dhe po mban pushtetin.

Në statusin e tij, Bardhi shkruan: Ndarja e politikës nga krimi nis me largimin e Edi Ramës.

#KushEshteiRadhes #RamaIk #MjaftMeMashtrime #KrimiRama #LigjiAntiRama – përfundon statusi në facebook.

Edi Rama 👺 është përgjegjës kryesor për përfshirjen e krimit në politikë. 🏴‍☠5 kryebashkiakët e rinj ilegjitimë, trafikantë droge, hajdutë, falsifikatorë, dhunues apo vrasës janë vetëm maja e ajsbergut të lidhjeve të Edi Ramës 👺 me botën e errët të krimit, tek e cila bazoi karrierën politike dhe po mban pushtetin. 👎 Ndarja e politikës nga krimi nis me largimin e Edi Ramës. ❌#KushEshteiRadhes #RamaIk #MjaftMeMashtrime #KrimiRama #LigjiAntiRama #RamaDeshtoi

Publiée par Gazment Bardhi sur Samedi 18 janvier 2020

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.