Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk ndalet Rita Ora/ Pas fotove me “pullë të kuqe”, këngëtarja del vetëm me...(FOTO)

Pas angazhimeve të shumta, Rita Ora ka shfrytëzuar temperaturat e larta në Los Anxhelos për t?u relaksuar.

Këngëtarja 29-vjeçare ka publikuar disa fotografi e veshur vetëm në bikini dhe ku duket në formë perfekte.

E veshur me bikini të kaltër, këngëtarja shqiptare vuri në pah linjat e saj seksi në disa poza joshëse. "Sot ishte një ditë e bukur", shkruan Rita sipër imazheve.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="964831,964836,964832,964837,964833,964835,964839,964834,964838,962266,962265,962263,962264,962252,962257,962254,962260,962259,962258,962253"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore