Më në fund, Tayna zbulon gjithçka me foto: Ky është mashkulli që dua!

Këngëtarja Tayna është adhuruese e “flaktë” e reperit më të mirë në histori, Eminem. Ajo këtë e ka treguar shpesh herë edhe publikisht, e të njëjtën gjë e bëri edhe kësaj radhe.

Tayna në “InstaStory” ka publikuar albumin më të ri të reperit “Music To Be Murdered By”,  i cili u lançua dje.

“Dashniiii bre”, ka shkruar Tayna sipër postimit. Kujtojmë që “Music To Be Murdered By” i Eminem  u rendit në vendin e parë në iTunes në të gjithë botën brenda ditës së publikimit.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.