Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Do befasoheni/ 30 foto nga Toka, që duken si në një planet tjetër

Ndërsa Elon Musk dhe pasuesit e tij po planifikojnë të kolonizojnë Marsin, planeti ynë (Toka) vazhdon të na befasojë përmes imazheve magjepsëse.

Fotografitë e Tokës na kujtojnë disa skena të filmave fantastikë "me dyer të hapura drejt universeve paralele" që tregojnë botën përreth nesh nga një anë krejtësisht tjetër, mahnitëse dhe tërheqëse.

Bright Side sjell disa fotografi që mund të ndryshojnë idetë tuaja rreth planetit ku ne jetojmë.

[gallery ids="965147,965151,965146,965157,965149,965148,965150,965174,965153,965164,965154,965155,965152,965156,965175,965158,965160,965161,965162,965163,965165,965166,965167,965168,965169,965170,965171,965172,965173"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore