Çfarë ndodh rreth botës? Njihuni me fotot më interesante të javës

Kjo javë ka qenë e mbushur me ngjarje interesante. Më poshtë do të gjeni të shpjeguara përmes fotove disa prej tyre.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.