Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Puthje e përqafime, ish-presidenti uron me fotot e veçanta bashkëshorten për ditëlindje (FOTO)

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka publikuar këtë të premte në "Instagram" një mesazh të bukur për ditëlindjen e bashkëshortes së tij, Michelle.

Obama ka postuar një kolazh me foto, ku shfaqet duke u puthur e përqafuar me ish-Zonjën e Parë. "Në çdo skenë, ti je ylli im. Gëzuar ditëlindjen, beb", shkruan Barack Obama krahas fotove.

Në këtë foto kanë vërshuar menjëherë pëlqimet dhe urimet për 56-vjetorin e Michelle Obama-s. Ndjekësit e ish-presidentit shprehen se ata të dy janë një çift i bukur dhe që tregojnë mëse miri se çfarë do të thotë dashuria e vërtetë.

Gjithashtu fansat shprehen se Barack dhe Michelle Obama mbeten gjithmonë ish-presidenti dhe ish-Zonja e Parë më e mirë në histori.

[gallery ids="823066,89486,824599,428913,551947,964343,886386,886389,866135,866136,823068,886383,886388,866132,866142,866141,866147,866148,866144,866145,866146,866140,866139,866131,832921,823065"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore