Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Poston momentet intime me Feron, Arbenita pendohet dhe bën këtë veprim... (FOTO)

Lidhja e reperit, Fero me modelen bukuroshe, Arbenita Ismajli, është ndër më të komentuarat në media dhe rrjetet sociale. Gjithçka rreth tyre përbën kuriozitet të madh nga publiku.

Edhe pse vazhdimisht janë komentuar për ndarje, Fero dhe Arbenita kanë treguar përmes postimeve në "Instagram" se janë më të dashuruar se kurrë.

Madje pak orë më parë, modelja seksi publikoi në "Instastory" një fotografi mjaf private me partnerin e saj. Ajo shfaqej teksa i lëpinte faqen atij, duke treguar se ende janë bashkë. Por mesa duket Arbenita u pendua për këtë postim dhe vendosi që ta fshinte.

[gallery ids="866657,866661,866660,866659,866658,910986,964074,911000,866663,910997,866656,866652,866647,759787,759785,910994,910993,910992,910991,899956"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore