Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Partnerja e futbollistit të njohur nuk përmbahet, tregon tatuazhin pranë vendit intim (FOTO)

Ajo njihet për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale dhe që nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format trupore. Është fjala për partneren e sulmuesit, Mauro Icardi, Wanda Nara.

Së fundmi, nëna e pesë fëmijëve ka publikuar në "Instagram" disa poza që kanë tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Nara ka postuar një fotot poshtë kullës "Eiffel", me të cilën ka çmendur fansat e saj. Në imazhin në fjalë, Wanda ka treguar tatuazhin e saj, i cili është një dallëndyshe dhe ndodhet shumë pranë vendit intim.

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta, ashtu si çdo postim tjetër i Wandas, e cila duket se nuk di të ndalet kur bëhet fjalë për poza sensuale.

[gallery ids="952468,960564,952466,937639,937631,964225,964226,964227,964228,964229,920667,920668,911559,937624,937625,911555,911557,911556,819348,819351"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore