Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me bikini që nuk i lënë vend imagjinatës, s*ksbomba “djeg” rrjetin me pozën e fundit (FOTO)

Falë pozave të saj provokuese dhe sensuale, ka arritur që në profilin e saj në "Instagram" të grumbullojë plot 12.2 milionë ndjekës. Shifër kjo që dita ditës vetëm vjen duke u rritur.

Është fjala për modelen britanike, Demi Rose, e cila duket se nuk e ka aspak problem që të ndajë me fansat e saj poza ku eskpozon format bombastike.

Së fundmi, 24-vjeçarja seksi ka publikuar në "Instagram" një fotografi ku shfaqet me një palë bikini të zeza mjaft të vogla për format e saj trupore. Ndërkohë për të thyer paksa ngjyrën e zezë, ajo ka vendosur syze kuqe dhe ka veshur një palë çizme po të kuqe.

E sigurisht që si çdo postim tjetër, edhe kjo foto ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente, ku fansat tregojnë se "tërbohen" pas saj.

[gallery ids="942207,939376,946006,942212,949035,964330,964331,955009,955011,955013,955014,959975,953148,951201,953150,949033,903026,893169,885061,893167"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore