Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Hoqën dorë nga luksi për të jetuar të pavarur, mbyllet shtëpia e Princit Harry dhe Meghan Markle

Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry e Meghan Markle, u larguan nga familja mbretërore për të jetuar si të pavarur financiarisht në Kanada.

Bashkëshortja e Princit Harry ka disa ditë që ka udhëtuar drejt këtij vendi, aty ku po kujdeset për të birin, Archie. Nga ana tjetër, Princ Harry ndodhet ende në Mbretërinë e Bashkuar.

Ndërkohë mediate huaja shkruajnë se pas vendimit të çiftit mbretëror, shtëpie a tyre Frogmore Cottage, është në process mbylljeje. Bëhet e ditur se stafi është transferuar në detyra të tjera brenda pallatit mbretëror.

Frogmore Cottage ishte dhuratë nga Mbretëresha për Harry-n dhe Meghanin dhe ofronte një çerdhe për foshnjën dhe dhjetë dhoma gjumi.

[gallery ids="961630,961629,961628,962774,962782,963922,963924,963925,963926,963927,961625,958125,951342,964355,905954,908821"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore