Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Emri/ Zbulohet kush është 49-vjeçari që u dhunua dhe u mor peng në Kamëz

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person.

Sipas News24, qytetari që është përballur me këtë situatë të tmerrshme, është shtetasi Jak Prenga.

Raportohet dy persona të maskuar e kanë futur me dhunë në makinën e tyre 49-vjeçarin Prenga dhe janë larguar në drejtim të paditur, ndërsa nuk dihet ende asgjë për fatin e tij.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:44, në rrugën "London" pas një sherri, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe gjetjen e personit të marrë peng.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore