Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E donit të gjithë, por e kam për vete...”, Rudina Dembacaj poston foto me Mark Frrokun (FOTO)

Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin. Bëhet fjalë për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun, të cilët pak kohë më parë bënë edhe publike lidhjen e tyre. Ishte vet aktorja dhe moderatorja që i vuri pikat mbi ?i?, teksa postoi foto me ish-deputetin ku deklaronte se e donte.

"E di qe e donit të gjithë, por e kam për vete? exluzive. Për te gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes?Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!", shkroi Rudina pak ditë më parë. Që prej asaj dite duket se Rudina nuk i kursen pozat me partnerin e saj. Aktorja ka postuar një tjetër foto në krahët e të dashurit, ku çifti shihet së bashku ne ambientet e biznesit të tyre.

Tashmë Marku dhe Rudina nuk fshihen më as nga fotot paparacë, por as nga sytë e gjithë publikut që mezi pret të mësojë më shumë detaje nga kjo histori.

[gallery ids="956556,956555,956554,956805,956806,956807,951018,934544,934543,922253,915091,911600,911598,911597,911596,911595,868947,867798,867797,833286"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore