Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Biznesmeni 39 vjet më i madh i blen 1.2 milion euro virgjërinë adoleshentes (FOTO)

Një 19-vjeçare ka shitur virgjërinë për 1.2 milion euro, pasi kontaktoi një agjenci të njohur on-line dhe u kontaktua nga një biznesmen gjerman, 58-vjeç, i cili tani dëshiron edhe të martohet me të.

Ekaterina, e cila u listua në agjencinë "Cinderella Escorts", me origjinë nga qyteti i Kharkiv në Ukrainën veri-lindore, aktualisht banon në Shtetet e Bashkuara.

Në dhjetor agjencia zbuloi se ajo planifikonte të shiste virgjërinë e saj, që u verifikua nga një mjek, për një ofertë jo më pak se 84.120 paund.

Dhe këtë javë Cinderella Escorts konfirmoi se ajo ia shiti virgjërinë një biznesmenit 58-vjeçar në Mynih, që zotëron qendra fitnessi në të gjithë Evropën, për 1.2 milionë euro.

Katya, e cila flet anglisht dhe rusisht, shpjegoi më parë se do t?i shpenzojë paratë për udhëtime dhe jetë luksi.

Ndërkohë oferta e dytë e majme për të erdhi nga një avokat në New York i cili ofroi 1 milionë euro, ndërsa oferta e tretë nga një këngëtar në Tokio që ofroi 800.000 euro.

[gallery ids="964296,964293,964294,964295,964297,964298,964299,964300,964301,964302,964303,964304,964305,964306"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore