Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Zvicra në “flakë”/ Ish-gruaja e Abramovich zbarkon në Alpe për dasmën e saj (FOTO)

Ish-gruaja e Roman Abramovich është parë në Zvicër në krah të bashkëshortit, Stavros Niarchos. Dasha Zhukova u shfaq e lumtur dhe shumë në formë, vetëm pak ditë përpara dasmës madhështore.

Ceremonia luksoze, e cila do kushtojë 5 milionë paund do të mbahet këtë fundjavë. Kjo është martesa e dytë për bukuroshen, pas asaj me Abramovich.

Mediat raportojnë se ata janë martuar zyrtarisht, por nuk janë bërë festën e madhe për miqtë dhe të afërmit e tyre.

Vëmendja e gjithë botës do të jetë të dasma e tyre, pasi aty do të jenë të ftuar yjet më të rëndësishëm botërore.

Stavros Niarchos njihet edhe për lidhjen 2-vjeçare me trashëgimtaren, Paris Hillton.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="963580,963581,963582,963583,963584,963585,963586,963587,963588,963589"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore