Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas fotove e dedikimeve romantike, plas “grushti” mes Genta Ismajlit dhe partnerit turk (FOTO)

Pasi vendosi që lidhjen e saj ta bënte publike, këngëtarja e njohur Genta Ismajli nuk nguron që në profilin e saj në "Instagram" të postojë momente me partnerin turk.

Pas fotografive dhe dedikimeve romantike, Genta ka ndarë me fansat e saj të shumtë një moment krejt ndryshe me Hysen Usta.

Ajo ka postuar në "Instastory" disa video ku tregon se po bën boks me partnerin. Ajo shihet teksa nis të hedhë disa grushte dhe shkelma në drejtim të Hysenit, para se ky i fundit të shpallet fituesi i raundit të dytë!

[gallery ids="962648,954387,954386,950086,954385,963392,963393,963394,963395,963396,963397,958560,950741,949439,946297,946298"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore