Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Nuk do ta njihni/ Shihni si është transformuar vogëlushi Alvin Berisha (FOTO)

Pasi shpëtoi nga kampi i "ferrit" në Siri, vogëlushi Alvin Berisha po jeton i qetë me babanë dhe motrat e tij. Në fytyrë nuk duket më ai trishtimi dhe dhimbje që e kishte pushtuar përgjatë 5 viteve në kampin "Al Hawl".

I rrethuar nga dashuria e familjes dhe njerëzve të afërm, Alvini po përpiqet të harrojë të gjitha momentet e makthit që përjetoi në "ferr".

Në fotot e publikuara në "Instagram-in" e tij, vogëlushi shfaqet i qeshur dhe shumë i lumtur. Duket se tashmë, fytyra e vrenjtur e vogëlushit në kampin sirian është vetëm një kujtim i hidhur.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="963559,963554,963553,963552,963551,963550,963558,963557,963556,963563,963564,963565"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore