Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Bisha”/ Ledina Çelo poston pozat ‘bombë’, por zbulon se ka një.... (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, duket se po e shijon këtë të enjte, pasi ka dalë për të bërë shopping.

Ledina, e cila prej vitesh jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj, është mjaft aktive në profilin e "Instagram"-it.

Ditën e sotme, Çelo ka publikuar një video ku shfaqet në dhomën e provës, ku shihet e veshur me një fund super të shkurtër që i nxjerr në pah këmbët elegante.

"Sa problem e kemi ne femrat kur bëjmë shopping! Futemi në mendime? ", ka shkruar këngëtarja bashkëngjitur me videon që ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe shumë komplimente.

Ledina Çelo është nënë e dy fëmijëve, por ka ditur mjaft mirë që të mbajë format trupore sa më elegante. Ajo është cilësuar gjithmonë se një prej femrave të skenës më tërheqëse shqiptare.

[gallery ids="963706,866379,776443,963705,963707,963708,963709,816158,776442,863310,863309,863307,863301,863302,863306,863300,816149,776439,863303,863304"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore