Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

15 yjet që u bënë nëna pas moshës 40-vjeçare (FOTO)

Në janar të vitit 2020, Cameron Diaz, 47-vjeçare befasoi botën me njoftimin e saj, se ajo u bë nënë e një vajze të quajtur, Raddix.

Çdo vit, të famshmit vazhdojnë të dëshmojnë se nuk është kurrë vonë për t?u bërë nënë.

Më poshtë ju paraqesim nënat e famshme që kishin fëmijë pas moshës 40-vjeçe dhe shijuan mëmësinë e tyre në maksimum.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="963743,963759,963744,963745,963746,963747,963748,963749,963750,963751,963752,963753,963754,963755,963756"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore