Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Vrasjet e bujshme në Lushnje dhe atentati ndaj Fatos Tushes, shkarkime në Polici

Vrasjet e kohëve të fundit në Lushnje dhe moszbardhja e autorëve, por mbi të gjitha edhe mosarrestimi ende i personit që hodhi granatën në zyrën e Fatos Tushes ka bërë që të shkarkohen shefat e Policisë.

Janë zëvendësuar tre shefat e policisë së komisariatit të Lushnjes. Në vend të shefit të komisariatit Elton Papa është emëruar Ardian Matani, shefi i krimeve Ervin Myzeqari është zëvendësuar me Klodian Jasharin, shefi i rendit Kastriot Stafhasani është zëvendësuar nga Julian Çela.

Këto ndryshime vine pas një sërë ngjarjesh kriminale që kanë ndodhur në qytetin e Lushnjes ku deri tani nuk është zbardhur asnjë ngjarje

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore