Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me fustan super të shkurtër e të çarë deri te pjesa intime, Oriola Marashi “tërbon” rrjetin (FOTO)

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të pëlqyera e më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo është mjaft aktive në profilin e "Instagram"-it dhe nuk i kursen aspak fotot shumë sensuale.

Një ditë më parë, modelja ka postuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan që shkëlqen i gjithi. Veshja e saj është super e shkurtër dhe në të njëjtën kohë ka një të çarë deri te pjesa intime, duke bërë kështu që fansat e saj të "tërbohen".

Gjithashtu fustani i tregon mjaft bukur pjesën e dekoltesë, si dhe i ekspozon këmbët e gjata e të tonifikuara.

Ndërkohë Oriola ka qenë në qendër të vëmendjes edhe për shkak të një lidhje të mundshme me futbollistin e Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda. Pak javë më parë, ata u shfaqen në një foto të kapur dorë për dore. Ata bënë një javë pushime në Meksikë, nga ku Oriola publikoi disa fotografi mjaft seksi.

[gallery ids="891080,891082,897869,956907,954812,951100,962714,962715,962716,962717,951101,954811,945075,951095,927761,936469,936468,905747,904500,905748"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore