Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kur nuk kishte selfie, një foto çdo ditë për 20 vjet me radhë (VIDEO)

Fotografi Noah Kalima ka filluar këtë projekt shumë vite përpara se të ekzistonte "Selfie". Ai ka bërë çdo ditë nga një foto duke nisur nga janari 2000 (duke humbur edhe ndonjë ditë për shkak të një problemi teknik), gjithsej 7263 foto, me të cilat ka bërë një video të pabesueshme.

Projekti titullohet ?të gjitha ditët? dhe tregon se si ndryshon njeriu gjatë viteve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore