Kur nuk kishte selfie, një foto çdo ditë për 20 vjet me radhë (VIDEO)

Fotografi Noah Kalima ka filluar këtë projekt shumë vite përpara se të ekzistonte “Selfie”. Ai ka bërë çdo ditë nga një foto duke nisur nga janari 2000 (duke humbur edhe ndonjë ditë për shkak të një problemi teknik), gjithsej 7263 foto, me të cilat ka bërë një video të pabesueshme.

Projekti titullohet ‘të gjitha ditët’ dhe tregon se si ndryshon njeriu gjatë viteve.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.