Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Besojeni ose jo, këto janë mënyrat më të çuditshme të parkimit (FOTO)

Të jesh parking është një stres i vërtetë. Mund të jesh vonë për punë, apo për një takim, ndërkohë që makthi më i madh është gjetja e një vendi të sigurt për të lënë automjetin.

Por, ka nga ata që nuk shqetësohen shumë dhe u mjafton të gjejnë një cep për të parkuar makinën e tyre.

Fotot e mëposhtme tregojnë mënyrat më të çuditshme te parkimit në botë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="961996,961997,961998,961999,962000,962001,962002,962003,962004,962005,962006,962007"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore