Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tmerr, gjendet një qese me pjesë trupi të njeriut (Foto)

Një grup të rinjsh zbuluan disa pjesë trupi njeriu në një qese në Dublin. Qesja, brenda së cilës u gjetën gjymtyrë njerëzish, ishte vendosur në një kryqëzim në ?Moatview Gardens and Drive?.

Raportohet se brenda saj ishin dy krahë dhe një këmbë. Pjesët e tjera të trupit nuk dihet se ku janë hedhur. ?Edhe vendndodhja e kokës është e panjohur?, shprehen mediat.

Policia ka thënë se hetimet janë në fillim, por një gjetje e tillë është shumë e dyshimtë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="962186,962187,962188,962190,962191"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore