Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Shqiptari djeg veten me benzinë përpara selisë së Parlamentit Europian në Strasburg

Një burrë me origjinë nga Shqipëria ka lyer trupin me benzinë e i ka vënë zjarrin vetes përpara selisë së Parlamentit Europian në Strasburg.

Nga sa raportojnë mediat lokale, personeli i shërbimit në ndërtesë ka ndërhyrë me shpejtësi duke u përpjekur t?i shuajnë flakën me një fikëse zjarri me shkumë. Mësohet se personi ka pësuar djegie të rënda sidomos në fytyrë dhe në duar. Motivi i gjestit të tij ekstrem nuk dihet ende.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore