Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Rikthimi i dashurisë tek politika dhe Irani, rrjeti fshikullon politikën (FOTO)

Rrjeti ka shpërthyer në meme, pas marrëveshjes së papritur mes qeverisë dhe opozitës për reformën zgjedhore.

Në fokus ka qenë edhe Irani, i cili pak ditë më parë sulmoi direkt Shqipërinë, duke e quajtur si "vend djallëzor që komploton me SHBA".

[gallery ids="962432,962433,962431,962430,962429,962428,962427,962426,962424,962425"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore