Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Për pak fustani do i ‘shpërthente’, këngëtarja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës e shtrirë në shtrat (FOTO)

Përveçse tërheq vëmendjen e fansave më këngët e reja dhe me bashkëpunimet që sjell, Flaka Krelani, kthen sytë nga vetja edhe me postimet shumë provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja e njohur ka postuar një fotografi ku duket se fustani i saj i ngushtë do të shpërthej për pak nga format bombastike. Me dekolte shumë të hapur dhe njëra këmbë e gjitha jashtë, Flaka nuk i ka lënë vend imagjinatës.

Këngëtarja shfaqet e shtrirë në një shtrat dhe me pozën shumë seksi e provokuese, zbulon edhe bashkëpunimin e saj të radhës.

[gallery ids="944412,944413,944420,944415,812134,812133,812132,812131,944411,962019,802583,802582,802584,802585,781782,781770,776980,776979,776978,776977,776976,776975"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore