Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas divorcit të bujshëm me Johnny Depp, aktorja e famshme puthje pasionante me një femër (FOTO)

Pas ndarjes së bujshme me aktorin e famshëm të ?Hollywood?-it, Johnny Depp, Amber Heard është fotografuar duke u puthur me të dashurën e saj të re, Bianca Butti.

Kjo e fundit ka qenë e diagostikuar me kancer në gji në vitin 2015 dhe sëmundja iu rikthye në mars të 2019-s.

?Daily Mail? ka publikuar disa fotografi të tyre teksa ecin dorë për dore dhe puthen teksa largohen nga një hotel në Kaliforninë Jugore.

Më pas 33-vjeçarja dhe 38-vjeçarja janë kapur sërish bashkë në një makinë ?Ford Mustang?, ku edhe aty nuk i ndalën puthjet.

Nga ana tjetër kujtojmë se aktorja e njohur, Amber, ka qenë shumë e hapur për biseksualitetin e saj, si privatisht me familjen dhe miqtë e saj, dhe publikisht në media. Ylli i filmit ?Aquaman?, ka pasur një lidhje 4-vjeçare me fotografen Tasya van Ree.

[gallery ids="929511,162685,805711,961975,961976,961977,961978,961979,961980,961981,961982,961983,961984,961985,961986,961987"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore