Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pamje të rënda/ Kush është 21-vjeçarja e tmerrshme që u vra nga ushtria

Udhëheqësja 21-vjeçare e një karteli famëkeq meksikan është vrarë në një sulm me policët dhe ushtrinë meksikane.

Maria Guadalupe Lopez Esquivel, e njohur ndryshe si ?La Catrina?, u fotografua pasi mori një plumb vdekjeprurës në qafë pas shkëmbimit të zjarrit.

?La Catrina? dyshohej se ishte një nga figurat kryesore të Kartelit të Gjeneratës së Re Jalisco dhe ishte e njohur për shfaqjen e saj dhe armëve të rrezikshme në media sociale.

Ajo drejtoi një ekip kriminal që kryen një pritë ndaj policëve të shtetit më 14 tetor 2019 në komunën e Aguililla në shtetin Michoacan.

[gallery ids="962092,962086,962091,962087,962095,962099,962088,962094,962089,962090,962098,962097"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore