Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Nga fotot nudo te shtëpia e thjeshtë, mediat “fundosin” Meghan Markle

Meghan Markle dhe Princi Harry kanë tronditur mbarë botën, pas vendimit të saj për të hequr dorë nga postet mbretërore.

Por, teksa Britania është përfshirë në një debat për çështje, mediat kanë publikuar detaje nga jeta e mëparshme e Dukeshës së Sussex.

Përveç kujtimit të punës së saj të mëparshme dhe skenave që ajo xhiroi, disa prej të cilave përfunduan në faqet porno, media gjithashtu kujtoi edhe shtëpinë e saj të dikurshme.

Meghan jetonte në një shtëpi të Toronto, dhe meqenëse ishte shumë aktive në mediat sociale në atë kohë, postonte rregullisht foto nga shtëpia e saj. Meghan shpesh fotografonte qentë e saj Guy dhe Bogart duke u përkulur në divan ose duke ndenjur në qilima.

Shumica e fotografive janë marrë në dhomën e ndenjes, e cila është e lidhur me dhomën e ngrënies. Është e qartë se Dukesha dashuronte ngjyra të ndritshme, libra dhe shumë piktura në mure.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="961805,961819,961813,961814,961810,961817,961806,961815,961807,961808,961809,961812,961816,961820"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore