Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mos kërko s*ks se në fyt të ngec”, Anxhela Peristeri tregon këngën që e ka fshirë dhe se e urren (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Anxhela Peristeri, ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin ?Wake Up?. Në studio, ajo ka folur për muzikën e saj si dhe për një këngë që ajo e ka fshirë, pasi e urrente.

?Mos kërko seks? është publikuar në vitin 2014 dhe Anxhela është shprehur se nuk ishte një zgjedhje personale, por e menaxherit të saj.

Anxhela Peristeri ka rrëfyer se teksti dhe fjalët e kësaj kënge, nuk i përshtateshin natyrës së saj, dhe një pjesë e shkëputur nga refreni, që këngëtarja zgjodhi ta risjellë në emision, nuk duket aspak i natyrës së saj.

?Mos kërko seks, sepse në fyt të ngec

Mendo një tjetër, ndoshta ty dhe të ec

Me klube nate gjithë jetën do ta çosh

Sipas gustos sate nuk mund të më trajtosh?, është pjesë e këngës.

[gallery ids="962083,962084,913199,901421,901420,901419,900998,900997,897066,897060,897059,897065,897061,897064,783130"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore