Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

“Kambanat po bien, ky është rreziku i vërtetë rus”/ Meta bën thirrjen e fortë

Presidenti Ilir Meta ka ngritur alarmin në lidhje me largimin e shqiptarëve nga vendi. Duke iu referuar një artikulli të revistës ?Monitor?, Meta shkruan se duhet të ndalë menjëherë ky fenomen.

Më tej, kreu i Shtetit shton se ?ky është rreziku i vërtetë rus që i kanoset vendit?.

?Kambanat e alarmit po bien! Stop shpopullimit të Shqipërisë! Ky është ?rreziku i vërtetë rus? që i kanoset vendit! Kjo është sfida më madhore që kërkon urgjent dialog, zgjidhje, dhe kthimin e shpresës për të gjithë shqiptarët!

9 kushtet e Bundestagut janë harta e rrugës së Shqipërisë europiane! Koha është tani! Nuk mund të ketë Shqipëri pa shqiptarë!? shkruan Meta në Facebook.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore