Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I dashuri në shtëpi, vajza e modeles së njohur kapet në plazh me dy djem (FOTO)

Vajza e modeles së njohur, Cindy Crawford është fotografuar duke shijuar rrezet e diellit në Miami, me dy miq të saj, Antoni Porowski dhe Tommy Dorfman.

Bukuroshja 18-vjeçare ka lënë vend për shumë diskutime kur nuk u pa dhe me partnerin, komedianin, Pete Davidson.

Megjithatë Kaia Gerber dukej se po kalonte një kohë të mirë, teksa dukej tepër në formë e veshur me bikini të zeza.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="962167,962168,962138,962155,962157,962139,962153,962140,962141,962142,962152,962154,962156,962158,962159,962160,962161,962163,962164,962169,962170,962171"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore