Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Gropa hapet papritur në mes të rrugës, bie autobusi; 6 të vdekur dhe 16 të plagosur (VIDEO)

6 persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur në Kinë,  pasi një gropë e madhe u hap papritmas në rrugë dhe në të u fundos një autobus. Mediat e huaja raportojnë se incidenti ndodhi mbrëmë jashtë një spitali në Xining, kryeqyteti i provincës Qinghai.

Sipas ekspertëve,  gropat në rrugët e Kinës hapen për shkak të ndërtimeve të shumta në qytete dhe për shkak të cilësisë së ulët në ndërtim.

Në pamjet e mëposhtme shfaqet skena e rëndë, ku autobusi pasi përfundon në gropë, përfshihet edhe nga flakët.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore