Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

E gjitha e mbuluar nga gjaku, vritet femra më e njohur e kartelit të drogës (Dalin pamjet)

Një femrave më të njohura të kartelit të drogës mbeti e vdekur gjatë një shkëmbimi zjarri me policinë.

Pamjet e publikuara nga "Daily Mail" tregojnë María Guadalupe López Esquivel, e njohur si 'La Catrina', të mbuluar nga gjaku.

21-vjeçarja mori pjesë në një sulm kundër ushtrisë, rojeve kombëtare dhe policisë në La Bocanda, një qytet në Meksikë.

Zyrtarët në Michoacán thanë se 6 burra dhe një grua, të gjithë të armatosur, u arrestuan pasi hapën zjarr ndaj autoriteteve.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="961961,961967,961964,961960,961962,961963,961966,961968,961969,961971,961972"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore