Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Deputetja e bukur shqiptare krijon partinë e re (FOTO)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje njoftoi se ka themeluar partinë e re, që quhet Unioni Social Demokratik (SDU).

Balje tha se partia u formua nga një numër i madh i njerëzish, të cilët mendojnë njësoj dhe kanë synim që përmes politikave të tyre të kontribuojnë për interesin e qytetarëve.

?Unioni ynë i ri Social Demokratik është një parti e atyre që ndajnë të njëjtat ide, të atyre që do të punojnë për të bërë ndryshimet që duhen ndryshime, jo të atyre që thjesht flasin për to. SDU është një palë e atyre që jetojnë nga puna, dija, angazhimi dhe jo nga ata që jetojnë nga shfrytëzimi i padrejtë i punës, njohurive dhe angazhimit të të tjerëve?, njoftoi ajo.

Ajo theksoi se SDU është një parti që i përfshin të gjithë kategoritë e njerëzve. Po ashtu, Balje tha se do të punojë fuqishëm për afirmimin e vlerave të komunitetit boshnjak në Kosovë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="962040,962034,962039,962023,962035,962024,962027,962025,962042,962038,962026,962028,962029,962030,962031,962032,962036,962041"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore